Nowe produkty

new product
Wszystkie nowe produkty

Głośnik strefowy z wbudowanym wzmacniaczem SONOS ONE (Gen2) BIAŁY

1 099,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Ciesz się bogatym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem z głośnika Sonos One i steruj nim za pomocą głosu*, aplikacji Sonos, funkcji Apple AirPlay 2 i nie tylko.

Ilość
Dostępny

Inteligentny głośnik One marki Sonos to idealna propozycja dla mocnego oraz nasyconego dźwięku. Jest to produkt najwyższej klasy, który będzie stanowić doskonałe uzupełnienie domowego systemu muzycznego. Wzmacniacze impulsowe zapewniają dźwięk mocny, a zarazem naturalny i przestrzenny. Głośnik został przystosowany do funkcji sterowania głosem Amazon Alexa. Można go szybko i bezproblemowo przystosować do własnych potrzeb, gdyż proces konfiguracji przebiega w sposób intuicyjny.

 

Brzmienie stereofoniczne

Wystarczy połączyć dwa głośniki One marki Sonos, aby uzyskać brzmienie o jakości stereofonicznej. Z pewnością zachwyci to osoby, które oczekują ponadprzeciętnej jakości. Doznania podczas oglądania filmów, czy też słuchania muzyki będą obfitować w nieznane dotąd emocje. Oczywiście pojedynczy głośnik także zapewnia perfekcyjne brzmienie. Będzie ono soczyste, dynamiczne, a także pozbawione szmerów oraz trzasków. Projektanci zadbali o to, aby zminimalizować ryzyko pojawienia się wibracji. Brak drgań znacząco poprawia standard dźwięku, a tym samym zapewnia nieprzeciętne doznania podczas odsłuchu.

 

Wygodne sterowanie

Głośnik One marki Sonos może być sterowany na kilka różnych sposobów, więc wszystko zależy od naszych osobistych upodobań. Możemy skorzystać z aplikacji Sonos lub uaktywnić funkcję sterowania głosem. Dzięki temu będziemy mogli obsługiwać domowy system muzyczny bez użycia rąk. Posiadacze urządzeń marki Apple z pewnością będą zadowoleni z dostępności aplikacji AirPlay. Pliki multimedialne mogą być przesyłane bezpośrednio z pamięci urządzenia. Warto także wspomnieć, że możliwy jest streaming utworów z popularnych serwisów muzycznych np. Tidal.

 

Odporność na wilgoć

Głośnik One marki Sonos to model o wyjątkowej wytrzymałości. Jest on odporny nawet na najcięższe warunki eksploatacji. Warto także wspomnieć, że model ten dobrze znosi wilgoć. Bez obaw możemy zmontować go w kuchni, łazience, a nawet na patio. Należy podkreślić, że głośnik One marki Sonos pozwala na sparowania z innymi urządzeniami poprzez moduł Wi-Fi. Oznacza to, że nie potrzebujemy dodatkowego okablowania.

 

Najważniejsze cechy:

- Głośnik One Sonos został wyposażony w dwa cyfrowe wzmacniacze impulsowe. To właśnie dlatego dźwięk jest perfekcyjny i pozbawiony szmerów oraz trzasków.

- Opcja rejestrowania głosu sprawia, że model ten jest w pełni przystosowany do sterowania głosem Amazon Alexa. Głośnik zapewnia jednak stuprocentową prywatność. Dioda LED informuje nas o tym, czy opcja rejestrowania mowy jest aktywa, czy nie.

- Możliwość podłączenia głośnika z innymi urządzeniami poprzez moduł Wi-Fi znacząco zwiększa swobodę eksploatacji.

- Sterowanie urządzeniem może odbywać się za pomocą aplikacji Sonos. Posiadacz urządzeń Apple mogą skorzystać z aplikacji AirPlay.

- Istnieje możliwość streamingu utworów z 61 serwisów muzycznych np. Tidal.

- Po sparowaniu dwóch głośników One uzyskamy studyjną jakość dźwięku.

- Ponadprzeciętna wytrzymałość sprawia, że głośnik może być umieszczony nawet w miejscach narażonych na wilgoć.

- Dostępne są dwa kolory (biel, czerń).


Poznaj Sonos One:


ONE GEN2 WHITE
109 Przedmioty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: