Nowe produkty

Nowe produkty

Strefowy odtwarzacz z wbudowanym przedwzmacniaczem SONOS CONNECT (ZP90)

Produkt nieodstępny.
Produkt którego szukasz został wyprzedany.
Zobacz podobne w tej kategorii,
lub zadzwoń: 22 331 55 54

Dodaj Connect, aby strumieniowo przesyłać treści do dotychczasowego systemu stereofonicznego i łatwo rozszerz system Sonos na kolejne pomieszczenia.

Connect Sonos

Connect marki Sonos to urządzenie do strumieniowego przesyłu sygnału. Dzięki niemu możemy stworzyć idealnie dopasowany system muzyczny, który będzie spełniał wszystko nasze wymagania oraz oczekiwania. To idealna opcja nie tylko dla tych, którzy posiadają najnowocześniejszy sprzęt audio. Proponowane urządzenie sprawdzi się świetnie, jeśli nasz sprzęt stereofoniczny lub kino domowe nie posiadają funkcji bezprzewodowego strumieniowania plików multimedialnych. Zakup Connect marki Sonos to sprawdzone rozwiązanie - dzięki temu niskim kosztem zmodernizujemy centrum domowej rozrywki.

 

Błyskawiczna konfiguracja

Proces instalacji oraz konfiguracji Connect marki Sonos jest niezwykle prosty. Czynność ta potrwa maksymalnie kilkanaście minut. Wystarczy jedynie podłączyć urządzenie do kontaktu. Konfiguracja odbywa się poprzez sieć Wi-Fi. Możemy podłączyć dowolne urządzenia. Przesył plików odbywa się w sposób bezprzewodowy. Nie musimy martwić się o zakłócenia, czy też inne przeszkody.

 

Perfekcyjne brzmienie w całym domu

Connect od Sonos jest gwarancją perfekcyjnego brzmienia, które będzie pozbawione niedoskonałości. Ponadto ulubioną muzyką możemy cieszyć się w każdym pomieszczeniu. To od nas zależy, w jaki sposób zostanie zaprojektowany systemu multi-room. W każdym wnętrzu mogą być odtwarzane te same lub zupełnie inne utwory. Trzeba podkreślić, że Connect to urządzenie zaprojektowane przez najlepszych ekspertów. To właśnie dzięki temu brzmienie jest pozbawione deformacji, szmerów, czy też innych wad.

 

Proste sterowanie

Connect marki Sonos to urządzenie, które może być sterowane za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki niem zadecydujemy o każdy parametrze strumieniowego przesyłu plików. Jest to rozwiązanie wygodne, a zarazem proste. Do dyspozycji mamy również intuicyjny panel znajdujący się na obudowie urządzenia. Za pomocą dodatkowego kabla podłączymy gramofon, czy też smartfon.

 

Najważniejsze cechy:

- Connect od Sonos to urządzenie odpowiadające ze bezprzewodowe strumieniowanie plików. Może stać się ono częścią kina domowego, czy też sieci multi room.

- Podczas przesyłu plików multimedialnych nie dochodzi do spadku jakości. Możemy cieszyć się brzmieniem najwyższej klasy, które będzie pozbawione niedoskonałości.

- Proces instalacji i konfiguracji jest niezwykle prosty. Wystarczy jedynie podłączyć Connect do gniazdka, a następnie połączyć się z wybranymi urządzeniami systemu.

- Dodatkowy kabel pozwala na bezpośrednie podłączenie gramofonu, czy też smartfona.

- Sterowanie może odbywać się za pomocą aplikacji mobilnej.


Poznaj szczegóły o Sonos Connect:

ZONE PLAYER ZP90

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć