Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Ion Dunk

129,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Ion Dunk z pewnością zachwyci osoby, które cenią sobie ponadprzeciętną wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Jest to model, który został wykonany z najwyższej klasy tworzyw. Pozostanie on w perfekcyjnym stanie długie lata. Nie musimy więc obawiać się kłopotliwych, a zarazem kosztownych awarii.

Ilość
Dostępny

Kompaktowy rozmiar

Proponowany głośnik Bluetooth jest solidny, a zarazem niewielki. Ułatwia to jego przenoszenie. Model ten może być użytkowany nawet w najcięższych warunkach otoczenia. Materiały są odporne na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Wodoodporna konstrukcja

Opisywany głośnik bezprzewodowy Ion Dunk jest wodoodporny. Klasa szczelności wynosi IPX7 - urządzenie może zostać zanurzone na głębokość 1 m nawet na 30 minut. Unikatowa membrana basowa zapewnia potężny, a zarazem czysty i niezakłócony dźwięk. Urządzenie posiada wbudowany akumulator. Pełne naładowanie zapewnia nawet 10 godzin nieprzerwanej pracy, co zwiększa swobodę eksploatacji.

Dunk Black
3 Przedmioty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć