Nowe produkty

Nowe produkty

Głośnik Bluetooth SOUNDCORE RAVE MEGA

899,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h
Ilość
Dostępny

  • Przyciągający uwagę dźwięk jest wytwarzany przez skierowany do przodu 5,25-calowy głośnik niskotonowy i 2-calowy głośnik wysokotonowy. Niskie częstotliwości są napędzane przez niestandardowy pasywny radiator, który wypełnia tylny panel głośnika imprezowego.
  • Nasza ekskluzywna technologia BassUp wykorzystuje niestandardowy algorytm do przeprowadzania analizy w czasie rzeczywistym i natychmiastowej intensyfikacji basów.
  • Zamknięty w wodoodpornej obudowie o stopniu ochrony IPX7, głośnik Mega party może unosić się na wodzie, a nawet być całkowicie zanurzony w wodzie.
  • Nasz niestandardowy algorytm Party Light i niezależny procesor DSP synchronizują diody LED z rytmem w czasie rzeczywistym. Użyj aplikacji Soundcore, aby wybrać jeden z 5 trybów oświetlenia, aby dostosować oświetlenie do nastroju.
  • Użyj aplikacji, aby sterować diodami LED Mega i dodawaj efekty dźwiękowe za pomocą LightDJ, graj w gry towarzyskie lub wybierz tryby wewnątrz i na zewnątrz.
RAVE MEGA BLACK
13 Przedmioty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć