Nowe produkty

Nowe produkty

Stereofoniczny głośnik bezprzewodowy z ekscytującymi światłami ION HELIOS

79,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Oto doskonały sposób na ustawienie wyjątkowego nastroju dzięki pięknemu oświetleniu i tworzenie futurystycznych dekoracji ściennych, a także cieszenie się żywym dźwiękiem stereo. Wszystko to dzięki głośnikowi ION Helios z wbudowanym Bluetooth.

Ilość
Dostępny

Głośnik bezprzewodowy Ion Helios to model jedyny w swoim rodzaju, który zachwyca nieprzeciętnym designem i starannym wykonaniem. Urządzenie gwarantuje nam wyjątkową oprawę świetlną, która świetnie sprawdzi się podczas rozmaitych imprez. Taki głośnik sprawi, że klimat panujący w pomieszczeniu stanie się niezwykle nastrojowy.

Błyskawiczny montaż

Opisywany głośnik posiada kulisty kształt. Szybko i bezproblemowo możemy zamontować go w ścianie, co stanowi niewątpliwą zaletę. Na uwagę zasługuje również praktyczna podpórka, dzięki której głośnik może być postawiony na blacie, czy też w innym dogodnym miejscu. Przekłada się to na wyjątkową swobodę oraz wygodę użytkowania.

Klimatyczne światła

Urządzenie posiada aż 15 różnych trybów oświetlenia. Warto wspomnieć, że światła pulsują zgodnie z rytmem odtwarzanych utworów, co prezentuje się niezwykle efektownie. Opisywany model to również idealnie czyste i pozbawione wad brzmienie, niezależnie od częstotliwości.

Zobacz film z prezentacją tego produktu:

HELIOS
32 Przedmioty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć