Nowe produkty

Nowe produkty

Głośniki zewnętrzne (para) SONOS SONOS OUTDOOR BY SONANCE

3 999,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Ciesz się szczegółowym dźwiękiem w ogrodzie lub na patio dzięki Sonos Outdoor by Sonance.

Ilość
Dostępny

Para głośników zewnętrznych Outdoor marki Sonos to prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną cieszyć się ulubiona muzyką na balkonie, tarasie, werandzie, czy też w ogrodzie. To od nas zależy, gdzie zostaną umieszczone. Opisywane głośniki architektoniczne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przetrwać nawet najcięższe warunki otoczenia. Są one odporne na wilgoć, promieniowanie słoneczne, zmienne temperatury, wiatr, a także pozostałe czynniki atmosferyczne. To właśnie dzięki temu przez długi czas pozostaną w nienaruszonym stanie. Jest to najlepsza inwestycja na długie lata. Proponowane głośniki zewnętrzne Outdoor marki Sonos wymagają podłączenia do wzmacniacza AMP. Tylko wtedy osiągniemy pożądaną jakość dźwięku. Trzeba wspomnieć, że wzmacniacz AMP pozwala na podłączenie aż trzech par głośników.

 

Podwyższona jakość dźwięku

Głośniki zewnętrzne Outdoor marki Sonos gwarantują brzmienie na wyjątkowo wysokim poziomie. Z pewnością usatysfakcjonuje to wszystkich, którzy zwracają uwagę na najmniejsze detale. Będzie ono obfitować w nieprzeciętne emocje. To świetna opcja, jeśli chcemy cieszyć się ulubionymi utworami muzycznymi również poza domem. Głośniki zewnętrzne mogą stanowić kolejny element sieci multi room. To wyłącznie od nas zależy, w jaki sposób zostanie zaprojektowana sieć audio. Opisywane głośniki Outdoor marki Sonos to krystalicznie czysty dźwięk pozbawiony szmerów, czy też trzasków.

 

Niezawodny przesył sygnału

Głośniki zewnętrzne Outdoor marki Sonos potrzebują do niezawodnego działania wzmacniacza AMP. To właśnie on zwiększa zasięg sygnału, a tym samym sprawia, że brzmienie pozostanie nieprzerwane i niezakłócone. Nie musimy więc obawiać się nagłej utraty połączenia. To większa swoboda oraz komfort użytkowania. Dodatkowym plusem jest to, że możemy skorzystać z regulacji TruePay, dzięki której parametry odtwarzania zostaną dopasowane w sposób automatyczny.

 

Sterowanie za pomocą aplikacji

Głośniki zewnętrzne Outdoor marki Sonos mogą być sterowane za pomocą aplikacji mobilnej. Możemy zainstalować ją np. na tablecie, czy też smartfonie. Ponadto są one kompatybilne z AirPlay, co z pewnością zadowoli właścicieli urządzeń Apple.

 

Najważniejsze cechy:

- Głośniki architektoniczne Outdoor marki Sonos zapewniają mocny, naturalny i pozbawiony zakłóceń dźwięk.

- Dla lepszej jakości brzmienia zaleca się zakup wzmacniacza AMP Sonos.

- Głośniki zewnętrzne o wytrzymałej konstrukcji zniosą nawet najgorsze warunki użytkowania.

- Sterowanie może odbywać się poprzez aplikację mobilną Sonos lub AirPlay.

- Automatyczna regulacja TruePay to najprostszy sposób na to, aby dopasować parametry brzmienia do warunków otoczenia.

SONOS OUTDOOR
3 Przedmioty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć