Gramofon z Bluetooth Ion Pro 100BT

749,00 zł
Brutto

Gramofon z Bluetooth Ion Pro 100BT to model w modernistycznym stylu, który z pewnością zachwyci miłośników nowoczesnego wzornictwa. Niesztampowy design to tylko jedna z wielu zalet. Proponowany gramofon automatyczny z napędem pasowym zapewnia idealne czyste brzmienie, które będzie pozbawione nawet najmniejszych wad.

Ilość
Zapytaj dostępność. Zadzwoń: 22 331 55 54


Streaming odtwarzanych materiałów

Moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth umożliwia sprawny streaming plików muzycznych do głośników. Znacząco zwiększa to zakres zastosowań. Z łatwością dopasujemy sprzęt do indywidualnych preferencji. Nie potrzebujemy uciążliwych kabli, które szpecą pomieszczenie, a także utrudniają eksploatację systemu muzycznego.

Mocny i czysty dźwięk

Opisywany gramofon Ion Pro 100BT posiada wbudowany przedwzmacniacz, co przekłada się na wyjątkowo mocne, a zarazem pozbawione wad brzmienie. Model ten został wyposażony w wkładkę gramofonową z ruchomym magnesem. Istnieje możliwość wymiany igły (CR250).

Pro 100BT

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć