• Obniżka

Gramofon z głośnikami stereo Ion Max LP czarny

399,00 zł
349,00 zł Zniżka 50,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Gramofon z głośnikami stereo Ion Max LP czarny z pewnością spełni oczekiwania osób, które  stawiają na mocne, a zarazem perfekcyjnie czyste brzmienie. Jest to model o unikatowej konstrukcji, która zapewnia maksimum niezawodności i funkcjonalności. Opisywany model umożliwia odtwarzanie plików z trzema różnymi prędkościami. W przypadku prędkości 78 RPM należy zaopatrzyć się w niezbędną część.

Ilość
Dostępny

Wbudowane głośniki stereo

Proponowany gramofon posiada wbudowane głośniki stereo. To właśnie dzięki nim brzmienie jest nasycone, wyraziste, a jednocześnie melodyjne. Możemy poczuć niezwykły klimat, który towarzyszy odtwarzaniu winyli. Zachwyci to w szczególności osoby zwracające uwagę na najmniejsze detale.

Konwersja utworów muzycznych

Opisywany gramofon posiada wejście USB, dzięki czemu możemy podłączyć go do komputera. Szybko i bezproblemowo przekonwertujemy utwory analogowe do postaci cyfrowej, a tym samym zabezpieczymy zgromadzone materiały przed utratą spowodowaną np. uszkodzeniem płyty winylowej.

MAX LP BK
10 Przedmioty

Dodaj nową opinię!

2019-04-10

Najlepszy

Super gramofon!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć