Nowe produkty

new product

Kabel Phono Connect QED QE8101 (0.75m)

64,90 zł
Brutto Wysyłka w 24h
Ilość
Dostępny

  • Kabel QED Connect Phono to Phono to stereofoniczny interkonekt gramofonowy do podłączenia przenośnych urządzeń hi-fi do wzmacniacza lub amplitunera.
  • QED Connect to gama wysokiej jakości kabli AV i adapterów, zaprojektowanych tak, aby zapewnić najlepsze osiągi w przystępnej cenie. Niezależnie od tego, czy chodzi o podłączenie do telewizora, systemu hi-fi lub kina domowego, czy też do urządzeń przenośnych - takich jak smartfony, laptopy, tablety, słuchawki lub przenośne przetworniki cyfrowo-analogowe - niezastąpiona seria Connect obejmuje wszystkie podstawy łączności audio-wideo, zarówno w domu, jak i w podróży.
  • Cała seria została zaprojektowana w Wielkiej Brytanii i charakteryzuje się stylowym wykończeniem w kolorze satynowej czerni oraz miękkim, ale wytrzymałym i bardzo elastycznym płaszczem z PVC, przygotowanym do użytku domowego i mobilnego. Każdy kabel (w stosownych przypadkach) jest wyposażony w formowane na zamówienie, pokryte 24-karatowym złotem złącza i wtyczki QED, zapewniające bezszumowe, długotrwałe połączenie, oraz przewodniki z miedzi beztlenowej 99,99%, gwarantujące niezawodny transfer sygnału. Każdy kabel QED Connect jest dostępny w różnych długościach, a cały asortyment jest dostarczany w minimalnym, w pełni biodegradowalnym opakowaniu.
  • - pozłacane 24-karatowym złotem złącza zapewniają bezszumową łączność o długiej żywotności
  • - przewodniki z miedzi beztlenowej o czystości 99,99% zapewniają niezawodny transfer sygnału
  • - satynowo czarny płaszcz PVC o średnicy zewnętrznej 4 mm zapewniający wyjątkową elastyczność
  • - dielektryk z HDPE zapewniający lepszą integralność sygnału
  • - niestandardowa konstrukcja wtyczki z identyfikatorem kanału
CONNECTPHONO-PHONO-0.75
3 Przedmioty
2022-10-10

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć