Nowe produkty

Nowe produkty

Zaawansowana kamera samochodowa ze wsparciem kierowcy (ADAS) ALPINE DVR-C320S

1 299,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h
Ilość
Dostępny

 • DVR-C320S nagrywa w rozdzielczości 1080p Full HD z 30 klatkami na sekundę i jest wyposażony w czujnik obrazu CMOS, który zapewnia doskonałą jakość nagrywania nawet w nocy. Pozwala to na rejestrowanie ważnych szczegółów, takich jak tablice rejestracyjne pojazdów, aby mieć solidny dowód w przypadku zdarzenia na drodze. Rejestrowane są również informacje geograficzne GPS i prędkość jazdy.
 • Po wejściu do pojazdu i uruchomieniu silnika kamera samochodowa automatycznie rozpocznie nagrywanie. Nagrane filmy są zapisywane w jednominutowych segmentach z mechanizmem automatycznego zapętlania. W razie wypadku aktywny system monitorowania uderzenia automatycznie zapisze dane wideo na dziesięć sekund przed i po zderzeniu zarejestrowanym przez 3-osiowy czujnik G. DVR-C320S jest wyposażony w kartę micro SD o pojemności 32 GB.
 • Możesz podłączyć DVR-C320S do kompatybilnego systemu multimediów lub nawigacji Alpine Mobile, aby uzyskać dostęp do menu kamery samochodowej, elementów sterujących i podglądu na żywo bezpośrednio na ekranie Alpine. Możesz także oglądać nagrany materiał na ekranie. Aby uzyskać listę zgodnych produktów Alpine, zapoznaj się z sekcją dotyczącą funkcji i specyfikacji poniżej.
 • DVR-C320S zawiera tryb parkowania, który monitoruje Twój samochód nawet w nocy. Jeśli zauważy się jakiekolwiek uderzenie innego samochodu, roweru itp., Kamera zapisze ten materiał wideo i będzie można go później przejrzeć, aby zidentyfikować i udowodnić, co się stało. Kamera powiadomi Cię rano o wszelkich zdarzeniach zarejestrowanych w nocy.
 • Korzystając z danych GPS z wbudowanej anteny GPS, DVR-C320S może precyzyjnie wskazać lokalizację pojazdu i trasy wraz z prędkością jazdy na mapie. GPS pomaga dokładnie ocenić stan wypadku, podając prędkość pojazdu, kierunek zderzenia oraz siłę zderzenia. Lokalizację GPS można zobaczyć na cyfrowej mapie w przeglądarce Dash Cam Viewer.
 • DVR-C320S jest wyposażony w dodatkowe technologie, które wspierają Cię podczas jazdy i zapewniają bezpieczeństwo. Ostrzeganie o zbliżaniu się z tyłu ostrzega, jeśli samochód za Tobą jedzie bardzo blisko pojazdu bez odpowiedniej bezpiecznej odległości (wymaga dodatkowej kamery cofania RVC-C320). Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu ostrzega Cię, jeśli Twój pojazd wypadnie z pasa. Ostrzeżenie przed kolizją pomaga zapobiegać kolizjom lub je zmniejszać. Powiadomienie o odjechaniu z przodu pojazdu informuje kierowcę, że pojazd poprzedzający odjeżdża ze skrzyżowania. Możesz również przesłać bazę danych fotoradarów do rejestratora DVR-C320S, aby otrzymywać ostrzeżenia, gdy zbliżasz się do fotoradaru lub fotoradaru.
 • Jeśli pojazd jedzie za Tobą bez zachowania właściwej odległości, system wyświetli komunikat ostrzegawczy na kompatybilnym ekranie Alpine (jeśli jedziesz 50 km/h lub szybciej, a pojazd za Tobą znajduje się w odległości mniejszej niż 10 metrów w ciągu 5 sekund lub dłuższej). To naprawdę pomaga w świadomości niebezpiecznych sytuacji w ruchu drogowym.
 • Senna lub rozproszona jazda znacznie zwiększa ryzyko wypadku na drodze. System ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu ostrzega kierowcę, gdy pojazd zjeżdża z pasa ruchu przy prędkości powyżej 50 km/h.
 • - 2 megapiksele, ON Semiconductor CMOS
 • - rozdzielczość: Full HD (1920 x 1080P przy 29 kl./s / H.264 / MP4
 • - duży kąt: 144°
 • - poziomo: 112°
 • - w pionie: 59°
 • - w zestawie karta Micro SD 32GB
 • - tryby nagrywania: nagrywanie ciągłe, nagrywanie incydentów, nagrywanie ręczne, nagrywanie parkingowe (tryb parkowania), nagrywanie dźwięku
 • - ostrzeżenia i alerty dla kierowcy: system ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu, ostrzeżenie o zbliżaniu się pojazdu z tyłu, system ostrzegania przed kolizją z przodu, ostrzeżenie o odjeździe pojazdu z przodu, ostrzeżenie o fotoradarach / kamerach na światłach
DVR-C320S
14 Przedmioty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć