Nowe produkty

new product

Lista produktów marki DENON DJ

Od czasu, kiedy igła uderzyła w winyl, Dje kreują standardy i decydują o tym, co jest na topie. Denon reprezentując tą samą filozofię i pasję – przeciera szlaki dla nowych standardów w przemyśle i kreuje ścieżkę DJ ewolucji. Rozpoczęliśmy ponad 20 lat temu ...

Od czasu, kiedy igła uderzyła w winyl, Dje kreują standardy i decydują o tym, co jest na topie. Denon reprezentując tą samą filozofię i pasję – przeciera szlaki dla nowych standardów w przemyśle i kreuje ścieżkę DJ ewolucji. Rozpoczęliśmy ponad 20 lat temu, projektując pierwszy na świecie produkt, przeznaczony specjalnie dla DJów – profesjonalny podwójny odtwarzacz CD. Zaproponowane przez nas nowatorskie rozwiązania takie jak punkt CUE, pitch czy konstrukcja antishock są dziś nieodzownym standardem w urządzeniach dla DJów. Rozpoczęta wówczas ewolucja doprowadziła w konsekwencji do globalnej zmiany nośnika używanego przez DJów – z czarnej płyty na CD. Po latach jako pierwsi zastosowaliśmy w naszych urządzeniach format MP3, dodatkowo zwiększając możliwości i ułatwiając pracę Djom. Teraz przyszedł czas na kolejną zmianę – wyeliminowanie płyty CD i zastąpienie jej pamięcią Flash i twardym dyskiem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć