Nowe produkty

new product
Wszystkie nowe produkty

Lista produktów marki MARMITEK

Marmitek oferuje nowoczesne produkty inteligentne, dzięki którym zarówno Twoje istniejące i nowe urządzenia dobrze współpracują ze sobą w domu. Ponadto posiadamy kilka świetnych akcesoriów, dzięki którym możemy stworzyć więcej możliwości bez konieczności wymiany istniejącego sprzętu. Chcemy zainspirować Ciebie naszymi rozwiązaniami.

Inteligentne rozwiązania dla obrazu i dźwięku

Holenderska firma Marmitek produkuje rozwiązania elektroniki konsumenckiej powiązanych z reprodukcją dźwięku i obrazu od 1997 roku oraz umożliwia użytkownikom obsługę urządzeń w dowolnym miejscu w domu i wokół niego.

Kategorie produktów w naszej ofercie

Posiadamy 4 kategorie produktów, które pozwalają na stworzenie większych możliwości przy użyciu istniejącego i nowego sprzętu:

  • Produkty audio
  • Produkty związane z TV i wideo
  • Produkty połączeniowe
  • Produkty ułatwiające obsługę

Bezprzewodowo lub przewodowo, w Twoim salonie lub dowolnym innym pomieszczeniu, analogowo lub cyfrowo, oferujemy kompletny pakiet rozwiązań odpowiedni do Twoich zastosowań, sytuacji i okoliczności. Nasze rozwiązania są użyteczne lub służące rozrywce i pomagają utrzymać porządek w Twoim wnętrzu, umożliwiając ukrycie sprzętu i kabli przed wzrokiem.

Trochę bardziej szczegółowo

Prawdopodobnie masz już w domu szeroką gamę urządzeń audio-wizualnych, aby cieszyć się obrazem i dźwiękiem w jego pomieszczeniach. Smartfon, wzmacniacz, odtwarzacz multimedialny, dekoder lub konsola do gier, a może nawet niektóre ulubione stare, nadal funkcjonujące urządzenia, takie jak dyktafon lub odtwarzacz DVD. Jeśli nadążasz za nowymi rozwiązaniami, czasami kupujesz sprzęt zastępując ten wysłużony lub rozszerzasz jego konfigurację. Zanim się zorientujesz, zakup nowego sprzętu zmusza Cię do pożegnania się z innymi urządzeniami, ponieważ nie działają one dobrze razem.

Dzięki produktom Marmitek możemy na przykład stworzyć więcej możliwości użycia istniejącego już sprzętu, np.:

  • Umieścić telewizor w innym pomieszczeniu niż to, w którym znajduje się dekoder.
  • Możliwość obsługi urządzeń w zamkniętej szafce na telewizor, byś mimo to mógł nim sterować.
  • Serwis muzyczny Spotify działający na starszym systemie stereo.

Niwelowanie luki między istniejącymi a nowymi urządzeniami

Jeśli istnieje techniczne wyzwanie związane ze współpracą urządzeń w Twoim domu, Marmitek stara się wypełniać luki i przyczynia się do osiągnięcia ogólnego rozwiązania, aby osiągnąć pożądany przez Ciebie efekt. Mamy nadzieję, że na naszej stronie internetowej przekażemy Ci wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby móc zrobić kolejny krok w dziedzinie domowej rozrywki. I inteligentnego domu.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji