Nowe produkty

new product
Wszystkie nowe produkty

Lista produktów marki MILLENIUM

Millenium, marka stworzona dla profesjonalnych i ambitnych graczy

Millenium ma obecnie ponad 15 lat doświadczenia w branży, jego zespół profesjonalnych graczy osiągnął niesamowity międzynarodowy sukces, a zaangażowana społeczność wciąż się rozwija, dzięki czemu Millenium zyskało dużą renomę w świecie gier.

Firma Millenium zawsze była pionierem eSportów we Francji, otwierając nowe możliwości dzięki społeczności graczy z całego francuskojęzycznego świata. Dziś jest to marka wybierana z myślą o zapalonych, profesjonalnych grach typu hardcore.

Gracze na wszystkich poziomach szukają wysokiej wydajności, a produkty Millenium zostały stworzone z myślą właśnie o wydajności. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane, opracowane i przetestowane przez naszych ekspertów we współpracy z ambasadorami marki Millenium: renomowanymi, aktywnymi członkami społeczności. Wreszcie, gama ta spełnia potrzeby wszystkich typów graczy, którzy mogą z dumą dzierżyć flagę społeczności Millenium.

Millenium to o wiele więcej niż tylko strona z wiadomościami eSportowymi; to codzienny towarzysz dla wszystkich zapalonych graczy, zarówno online jak i IRL.

Słowo od twórcy

"W 2002 roku wśród graczy w USA istniał wyraźny duch wspólnoty, ale nie tak bardzo we Francji. Dzięki Millenium przyczyniliśmy się do wzrostu popularności i profesjonalizacji eSportów, rozwijając naszą specjalistyczną wiedzę na temat mediów i tworząc prawdziwą społeczność wokół naszej pasji do gier. Obecnie Millenium rośnie, a korzystając z naszej wiedzy o graczach i ich potrzebach, jesteśmy dumni, że możemy dostarczać członkom naszej społeczności produkty zaprojektowane przez nich i dla nich". - CÉDRIC PAGE

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji