Nowe produkty

new product
Wszystkie nowe produkty

Lista produktów marki PRÊT À POUSSER

Prêt à Pousser jest europejskim pionierem w dziedzinie hodowania roślin w pomieszczeniach, dzięki swoim inteligentnym ogrodom roślinnym. Od 2013 roku, firma dokłada wszelkich starań, aby umożliwić każdemu wyhodować część posiłku we własnym domu. Marka rozwinęła technologię wywodzącą się z hydroponiki, aby ogrodnictwo było dostępne dla wszystkich. Dzisiaj, ponad 70,000 ogrodników-amatorów uprawia aromatyczne zioła, warzywa, pomidory, sałatę, a nawet kwiaty w swoich inteligentnych doniczkach Prêt à Pousser.

Głównym celem jest to, aby każdemu zaoferować szansę do posiadania ogrodu warzywnego w własnej kuchni, nawet tym, którym kwiatki więdną po tygodniu. Z Prêt à Pousser nie musisz być ogrodnikiem, aby mieć swój własny ogródek ziołowo-warzywny. Dwa modele inteligentnych doniczek: Lilo i Modulo zrewolucjonizowały ogrodnictwo w pomieszczeniach. Te inteligentne doniczki same dbają o wszystkie potrzeby twoich roślin: wodę, światło i składniki odżywcze, dzięki czemu są tak proste w utrzymaniu i nie wymagają od ciebie praktycznie żadnego wysiłku, jednocześnie codziennie zapewniając ci świeże dodatki do posiłków. Nawet w zimę ten opatentowany system hydroponiczny pozwala uprawiać ogródek warzywny w zaciszu własnego domu.

Dlaczego rośliny Prêt à Pousser są lepsze? Bo w końcu wiesz skąd pochodzą i wyhodowałeś je sam od A do Z! W zasadzie nic nie musisz rozbić: zasadź, podziwiaj i jedz prosto ze swojej kuchni – nie potrzebujesz do tego ani balkonu, ani ogrodu, ani nawet okna! Inteligentne doniczki Prêt à Pousser przyniosą naturę, zdrowie i witaminy, które zachwycą podniebienia zarówno młodych jak i starych, prosto do twojej kuchni!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz