Nowe produkty

Nowe produkty

Lista produktów marki THOMSON SDA

Od 120 lat firma THOMSON tworzy dla swoich klientów innowacyjne produkty oparte o współczesną wiedzę technologiczną i zapewnia ich wysoką jakość.

Od 120 lat firma THOMSON tworzy dla swoich klientów innowacyjne produkty oparte o współczesną wiedzę technologiczną i zapewnia ich wysoką jakość. Jest jedną z bardzo dobrze rozpoznawalnych marek związanych z produktami technologicznymi. W swoich produktach oferuje konsumentom znaczny stopień innowacyjności przyczyniając się do stałej poprawy komfortu i jakości ich życia.

Produkty konsumenckie tworzone przez THOMSON obejmują takie kategorie, jak: telewizory, urządzenia audio/video, telefony stacjonarne, sprzęt i akcesoria komputerowe, sprzęt i akcesoria gospodarstwa domowego czy pielęgnacji urody.

Wykorzystując siłę marki THOMSON i jego rozległe doświadczenia, klienci mogą cieszyć się niezawodnymi urządzeniami dostosowane zarówno do ich potrzeb jak i tendencji rynkowych. Modne i nowocześnie wyglądające produkty, różnorodność dostępnych funkcjonalności wygodnych w użyciu i wysoki stopień ergonomii są podstawą prezentowanych linii produktów.

Wraz z szybko rozwijającymi się technologiami, marka THOMSON pozostaje w czołówce rynkowej towarzysząc swoim klientom w wielu obszarach ich codziennego życia.

THOMSON stanowi znak handlowy firmy Technicolor SA lub jej spółek stowarzyszonych używany na zasadzie licencji przez firmę ADMEA w zakresie sprzętu i akcesoriów gospodarstwa domowego, pielęgnacji podłóg i odzieży oraz pielęgnacji urody i telefonów.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć