Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

System strumieniowego przesyłania sygnału wizyjnego i dzwięku MARANTZ PRO TURRET

Produkt nieodstępny.
Produkt którego szukasz został wyprzedany.
Zobacz podobne w tej kategorii,
lub zadzwoń: 22 331 55 54
 • Turret dostarcza unikalne, łatwe w użyciu rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują kompletnego wysokowydajnego systemu do strumieniowania i podcastingu. Turret posiada kamerę internetową Full HD z wbudowaną kompresją wideo H.264, wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy USB 48kHz/16-bitowy z filtrem pop oraz pierścień oświetleniowy LED z osprzętem filtracyjnym do światła dziennego, chłodnego oraz ciepłego.
 • Marantz Professional Turret to wyjątkowe, uniwersalne narzędzie transmisyjne, które zapewnia wszystkim podcasterom, graczom oraz strimerom wysokiej jakości komponenty do tworzenia profesjonalnej prezentacji. Jest kompaktowy i prosty w obsłudze, idealny do umieszczenia na biurku i na tyle przenośny, że można go umieścić praktycznie wszędzie.
 • Aby system był naprawdę samowystarczalny i mógł obsługiwać dowolne zadania związane z przesyłaniem strumieniowym/podcastem/graniem bez potrzeby korzystania z dodatkowego sprzętu, Turret posiada szybkie wyjście USB-C zapewniające małe opóźnienia oraz wewnętrzny koncentrator USB. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy pozwala na niesamowicie proste monitorowanie dźwięku. Wszystko, czego potrzebuje wymagający entuzjasta streamingu/nadawania, jest właśnie tutaj, w jednym wygodnym i wysokowydajnym urządzeniu.
 • Kamera z automatyczną regulacją ostrości obsługuje wideo w Full HD 1080p i jest kompatybilna z najnowszą wersją Skype'a. Obsługuje zapis wideo w pełnej rozdzielczości HD (do 1920 x 1080 pikseli) oraz posiada automatyczną korekcję słabego oświetlenia. Turret jest kompatybilny z Windows® 7, Windows 8, Windows 10 lub nowszym oraz macOS 10.6 lub nowszym (dostępne HD 720p dla FaceTime na Mac; nagrywanie wideo w Full HD 1080p z odtwarzaczem QuickTime Player), Chrome OS™, Android w wersji 5.0 lub nowszej.
 • Wysokowydajny mikrofon pojemnościowy z kondensatorem elektretowym o średnicy 14 mm zapewnia czułość -34 dB ±2 dB (0dB = 1V / Pa @ 1kHz), maksymalną skuteczność na poziomie 132 dB (THD: 0,5% 1kHz) i szerokie pasmo przenoszenia od 150 Hz do 15 kHz. Dla wygody użytkownika przedwzmacniacz jest zintegrowany z regulacją wzmocnienia mikrofonu na wieży. Użytkownicy mogą bezpośrednio monitorować bez opóźnienia sygnał mikrofonu podczas nagrywania/przesyłania strumieniowego. Wyjście słuchawkowe z regulacją poziomu głośności znajduje się na wieży.
 • Sama wieża zawiera główne elementy sterujące, do których streamer/podcaster będzie miał dostęp bezpośrednio: korektor światła LED z możliwością całkowitego wyłączenia, wyjściem słuchawkowym z regulowaną głośnością słuchawek, pokrętłem wzmocnienia mikrofonu, przyciskiem wyciszania mikrofonu i włącznikiem/wyłącznikiem kamery.
 • Z tyłu wieży znajduje się gniazdo USB-C do podłączenia do komputera PC/Mac (o dużej szybkość transferu oraz bardzo małym opóźnieniu), 2 gniazda USB 3.0 (wewnętrzny koncentrator) i zasilające gniazdo wejściowe 12V prądu stałego.
 • Ten typ konstrukcji zorientowany na użytkownika sprawia, że wieżyczka Turret jest niezwykle łatwa i intuicyjna w obsłudze, zapewniając jednocześnie niezwykle wysoką wydajność bez wysiłku.
 • Lampa pierścieniowa LED posiada średnicę 100 mm i temperaturę barwową 5600 K (zrównoważoną w świetle dziennym). Jest przystosowany do regulacji i zawiera akcesoria w postaci plastykowych i zatrzaskowych filtrów o barwie chłodnej 7000K i ciepłej 3000K wraz z dodatkowym filtrem dyfuzyjnym.
 • Niezwykle wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy jest kluczową częścią systemu Turret. Bez wysyłania nieskazitelnego, wyraźnego sygnału do słuchawek, całe nadawanie/podcasting/wrażenia w grach rozpadają się. Turret uderza tutaj dokładnie w znak ze wzmacniaczem słuchawkowym o nienagannej jakości: THD <0,009%, stosunek sygnału do szumu >100 dB i pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. Przy mocy wyjściowej RMS równej 130 mW i impedancji 30 omów, wzmacniacz słuchawkowy Turret będzie napędzał praktycznie dowolne słuchawki do bardzo wysokich poziomów głośności, z najwyższą klarownością i dokładnością.
 • uniwersalny, wolnostojący system nadawczy
 • kamera internetowa Full HD z kompresją wideo H.264 (automatyczna regulacja ostrości, pole widzenia: 78°, natywna rozdzielczość optyczna: 5MP, przełącznik wł./wył.)
 • wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy USB (48 kHz/16-bitowy) z filtrem pop (kapsuła elektretowa o średnicy 14 mm, czułość: -34dB ± 2dB (0db = 1V/Pa @ 1kHz), impedancja wyjściowa: 100 Ohm, przełącznik wł./wył.)
 • możliwość przyciemniania pierścienia świetlnego z diodami LED, w zestawie filtry barwy chłodnej, ciepłej oraz filtr dyfuzyjny
 • wyjście USB-C do komputera zapewniające szybki transfer oraz niewielkie opóźnienia
 • wewnętrzny koncentrator USB
 • wzmacniacz słuchawkowy (pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz, moc wyjściowa: 130 mW)
TURRET

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć