Nowe produkty

Nowe produkty

Słuchawki bezprzewodowe SOUNDCORE LIBERTY AIR CZARNY

249,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


  • Specjalnie zestrojone głośniki grafenowe: Jako pierwsi pionierzy grafenu wykorzystaliśmy nasze doświadczenie do stworzenia nowego przetwornika dla wkładek dousznych Bluetooth Liberty Air, który w pełni wykorzystuje niezwykłe właściwości materiału. 100 razy twardszy niż stal i 35% lżejszy niż tradycyjne membrany przetworników, oscyluje z niezwykłą precyzją, aby zapewnić muzyce szerszą scenę dźwiękową z wyjątkową dokładnością i klarownością w całym zakresie częstotliwości.
  • Krystalicznie czyste połączenia: każda słuchawka jest wyposażona w mikrofon wykorzystujący technologię redukcji szumów. Twój głos jest zoptymalizowany, a odgłosy tła są zminimalizowane, dzięki czemu brzmisz głośniej i wyraźniej na drugim końcu.
  • Do 20 godzin odtwarzania: pełne 5 godzin słuchania na jednym ładowaniu jest przedłużone do 20 godzin odtwarzania dzięki dołączonemu etui ładującemu.
  • Zintegrowane sterowanie dotykowe: za pomocą słuchawek dousznych odbieraj połączenia i odtwarzaj, wstrzymuj i pomijaj muzykę w ruchu.
  • Bezpieczne dopasowanie: lekka konstrukcja wkładek dousznych Liberty Air i wiele rozmiarów wkładek dousznych pozwala dostosować dopasowanie wkładek dousznych. Podnieś poziom komfortu i ciesz się muzyką i połączeniami stereo z doskonałą izolacją szumów.
LIBERTY AIR BLACK

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć