Kilka słów o historii...

Sklep internetowy BAODAO.PL jest prowadzony przez spółkę o ugruntowanej pozycji na rynku - Audio Video Design Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Spółka działa na rynku od 1995 roku, wtedy to nastąpiło oficjalne otwarcie pierwszego salonu sprzedaży sprzętu audio, będącego wówczas jedynym w Warszawie. Sklep ten wtedy nosił nazwę "Centrum HiFi" i w latach 90. na dobre wpisał się w ówczesny obraz stolicy.

Później powstały Salony Denon, którymi Audio Video Design Sp. z o.o. zarządza, znajdują się one w prestiżowych galeriach handlowych w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach oraz w Warszawie.

Dbając jednak o komfort naszych Klientów, otwrzyliśmy sklep internetowy BAODAO.PL oferując asortyment, który nie jest dostępny w stacjonarnych salonach.

W ludziach jest siła

W naszych salonach sprzedaży pracują wyłącznie eksperci, dla których sprzęt RTV i AGD oraz sprzęt audio jest ciekawą pasją. Zdajemy sobie sprawę, że to ludzie tworzą miejsca, dlatego w naszej firmie dajemy możliwość ciągłego rozwoju. Dbamy o to, aby nasi pracownicy czuli satysfakcję z wykonywanej pracy, pomagamy im poszerzać wiedzę z zakresu nowych technologii oraz sprzętu elektronicznego. Dzięki inwestycji w pracowników, mogą oni dzielić się zdobytą wiedzą z Klientami, co niewątpliwie stanowi wartość dodaną do zakupu.

Cele

Naszym celem jest udostępnienie na rynku wysokiej jakości sprzęt oraz urządzenia RTV i AGD, audio oraz sprzęt medyczny.

Jesteśmy nastawieni na Klienta, dlatego staramy się i nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby zaspokoić oczkiewania oraz potrzeby naszych Klientów.

Dążymy do silnej pozycji finansowej, która implikuje harmonijny i dynamiczny rozwój organizacji.

Jako cel wyznaczyliśmy również zapewnienie naszym pracownikom dogodnych warunków do podnoszenia kwalifikaci i rozwoju osobistego.

Stawiamy na etyczne postępowanie względem naszych interesariuszy. Wierzymy, że tylko uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność umożliwia budowanie długotrwałej relacji z partnerami biznesowymi oraz Klientami indywidualnymi.

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb

Dynamiczny rozwój naszej działalności zaowocował w poszerzenie oferty sklepu o sprzęt RTV i AGD. Obecnie oferujemy najwyższej jakości zarówno sprzęt audio, jak i wspomniane już sprzęty RTV i AGD. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilka kategorii, które zawierają:

  • Car audio: akcesoria audio do samochodu, subwoofery, wzmacniacze samochodowe, radioodtwarzacze samochodowe, nawigacje samochodowe, marine i głośniki samochodowe,
  • Sprzęt RTV: głośniki przenośne, kable przewodowe i wtyki, projektory, słuchawki, wirtualna rzeczywistość, video, sprzęt przenośny, stoliki i półki RTV,
  • Sprzęt AGD: małe AGD do domu i do kuchni, urządzenia do pielęgnacji ciała,
  • Komputery: akcesoria do gier, myszy, klawiatury,
  • Sport i rekreacja, kaski z Bluetooth, słuchawki bezprzewodowe,
  • Telefony i akcesoria: telefony stacjonarne, telefony komórkowe, akcesoria do telefonów,
  • Muzyka: profesjonalny sprzęt estradowy studyjny i DJ,
  • Dom i firma: klimatyzatory, wentylacja, ogrzewanie,
  • Zdrowie: artykuły medyczne i rehabilitacyjne.

Misja

Misją naszej firmy jest nieustanny rozwój i zaspokojenie potrzeb oraz oczekiwań Klientów, związanych z obszarem sprzętów RTV, AGD i audio. Dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz produktów dedykowanych zdrowiu.

Stale dostosowujemy ofertę do naszych Klientów. Wierzymy, że nowe technologie ułatwiają codzienne życie, dlatego pragniemy uprościć dostęp do ich zakupu.

W podejmowanych decyzjach względem zmian, kierujemy się dobrem najbliższego otoczenia. Staramy się pozytywnie oddziaływać na lokalne społeczeństwo, które pośrednio wpływa na rozwój naszej firmy.

Wizja

Mamy świadomość faktu, iż rozwój naszego przedsiębiorstwa ma realny wpływ na najbliższe nam otoczenie.

Nasza firma posiada wszelkie zasoby do rozwoju swojej działalności oraz dostarczania na rynek produktów najwyższej jakości. Idąc z duchem czasu dostarczamy również urządzenia, będące nowinkami technologicznymi.

W przyszłości zamierzamy dostarczać innowacje technologiczne z obszaru RTV i AGD, audio oraz medycyny i sportu na znacznie większą skalę niż dotychczas.

Dziękujemy za zaufanie. Życzymy udanych zakupów.