Nowe produkty

Nowe produkty

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe ION LIGHTNING GUARD +

49,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h
Ilość
Dostępny

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Ion Lighting Guard + to prosty sposób na to, aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania sprzętów. Produkt pochodzi od znanego i zaufanego producenta, który cieszy się uznaniem wśród najbardziej wymagających osób. Spełnia on szereg rygorystycznych norm i standardów, co przekłada się na wysoką niezawodność.

Ochrona przed skokami napięcia

Proponowane zabezpieczenie przeciwprzepięciowe będzie dobrym wyborem, jeśli chcemy ochronić nasz sprzęt przed groźnymi skokami napięcia. Mowa tutaj o m.in. odtwarzaczach audio, komputerach, odtwarzaczach DVD, nagrywarkach TV, a także wielu innych urządzeniach. Podłączenie zabezpieczenia jest banalnie proste - wystarczy podłączyć je do gniazdka. Zasięg wynosi 20 m.

Błyskawiczny czas reakcji

Opisywane zabezpieczenie przeciwprzepięciowe błyskawicznie kieruje nadmiar napięcia do uziemienia. Szybki czas reakcji sprawia, że sprzęt jest kompleksowo chroniony. Zmniejsza to ryzyko utraty cennych danych, które przechowywane są na rozmaitych nośnikach.

LIGHTNINGGUARD
474 Przedmioty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć