Nowe produkty

Nowe produkty
Przewody HDMI High Speed

Przewody HDMI High Speed

Przewody HDMI High Speed odpowiadają za płynny i bezproblemowy przesył sygnału. Dzięki nim standard użytkowania kina domowego znacząco wzrośnie. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby, które cenią sobie najwyższy standard odtwarzania. Nie musimy obawiać się o potencjalne zakłócenia, które często pojawiają się podczas przesyłu obrazu lub dźwięku. Trzeba wspomnieć, że wszystkie kable zostały wyprodukowane z certyfikowanych tworzyw. Spełniają one aktualnie obowiązujące normy i standardy, a więc nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo odtwarzania.

 

Przewody HDMI High Speed pochodzą od takich producentów, jak np. QED, Monster, In-Akustik. To produkty o podwyższonej jakości, dzięki czemu posłużą przez długie lata. Taka inwestycja opłaca się najbardziej. Warto również wspomnieć, że kable pokryte są płaszczem ochronnym, który skutecznie chroni przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Nie musimy więc martwić się o skręcenie lub uszkodzenia mechaniczne. Plusem jest również korzystna cena zakupu.

Podkategorie

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-24 z 37 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć