» czytaj wszystkie opinie

Nowe produkty

new product
Kolumny i głośniki

Kolumny i głośniki

Kolumny – poczuj łagodne tony muzyki i ostre brzmienie rocka

Kolumny i głośniki to podstawowy element każdego zestawu do słuchania dźwięku i muzyki. Dobór właściwych kolumn do wzmacniacza jest jedną z kluczowych decyzji w trakcie budowania systemu odsłuchowego. To od kolumn i głośników będzie zależała jakość całego zestawu. Należy dobrać odpowiedni rozmiar i moc do pomieszczenia. Kolor kolumn będzie istotny dla ludzi ceniących nowoczesne lub klasyczne wzornictwo. Kolumny i głośniki należy dobierać do typu do słuchanej muzyki lub wybrać odpowiednie do kina domowego. Nie każdy sobie zdaje sprawę z faktu, że zakup zestawu jest bardzo indywidualny. Często polecane produkty brzmią w naszym uchu kiepsko. Tutaj nie ma miejsca na przypadek - warto posłuchać zestawu w salonie Denon lub nawet zabrać je do domu! Inaczej zabrzmi zestaw w przygotowanej sali odsłuchowej a inaczej w Twoim salonie.

 

Rodzaje kolumn

Podział kolumn jaki proponujemy to głośniki stereo (kolumny podstawkowe i podłogowe), zestawy głośnikowe do kina domowego zapewniające dźwięk przestrzenny, głośniki centralne, subwoofery - podkreślające niskie tony oraz efekty w trakcie oglądania filmów, soundbary - elegeanckie i kompaktowe rozwiązanie do niewielkich salonów, które zapewniają podstawowy dźwięk przestrzenny np. do grania na konsoli Xbox. Nie zapominajmy o głośnikach bezprzewodowych (wifi i bluetooth), które możesz zabrać na wyjazd, do pracy lub na piknik.

W tej kategorii zgromadziliśmy zestawy kolumn. Sprawdzą się, jeśli szukasz naprawdę mocnego brzmienia, nie tylko podczas większych imprez. Przydatne mogą się okazać zarówno standardowe zestawy kolumn, jak i zestawy stereo czy głośniki centralne – dobierając je, zwróć uwagę na moc urządzeń. Znajdziesz tu także subwoofery, które doskonale emitują dźwięki o niskich częstotliwościach. Dzięki temu wzmocnisz także jakość brzmienia filmów. Zgromadziliśmy tutaj także soundbary, które połączysz bezprzewodowo z telewizorem i stworzysz tym samym prywatne centrum rozrywki. Teraz możesz słuchać muzyki na każdym urządzeniu – zawsze w najlepszej jakości.

 

Kable głośnikowe i akcesoria

Sposób podłączenia kabli głośnikowych to również bardzo ważna decyzja do podjęcia. Nie dajmy się zwariować producentom proponującym kable po kilka tysięcy za metr, ale pilnujmy kilku podstawowych kwestii. Kable powinny być miedziane (a nie tylko powlekane), aby nie miały dużego oporu dla sygnału ze wzmacniacza. Staraj się kupować kable o odpowiedniej długości, a nie dłuższe. Dobre wtyki na końcach np. tzw. bananowe zapewnią Ci wygodę i solidne połączenie kabli głośnikowych. W akcesoriach głośnikowych znajdziesz mnóstwo sprzętu - podstawki pod kolumny, wszelkiego rodzaju uchwyty głośnikowe, adaptery, przejściówki, wtyczki, gotowe kable, nóżki głośnikowe i wiele innych elementów zapewniających wygodę przy rozstawianiu kolumn i głośników.

Jest 328 produktów.

Pokazano 1-24 z 328 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć