Nowe produkty

new product
Wszystkie nowe produkty
Gramofony

Gramofony

Gramofony - wyjątkowy klimat winyli

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach muzyka analogowa nie cieszy się zbyt dużą popularnością. Nic bardziej mylnego. Wiele osób uwielbia niepowtarzalny klimat winyli. Wystarczy nawet kilka prostych taktów, aby pomieszczenie wypełniło się magiczną atmosferą. Utwory analogowe charakteryzują się wyjątkową elegancją, a także subtelnością. Są one niezwykle emocjonujące, gdyż każdy dźwięk przepełniony jest ogromną ilości detali. Mamy wrażenie, że brzmienie szczelnie nas wypełnia. Gramofony zapewniają zupełnie inne odczucia, niż tradycyjne źródła cyfrowe. Wszystko zależy od osobistych potrzeb oraz upodobań. Proponujemy szeroki wybór wysokiej klasy gramofonów, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagające osoby. Właśnie dlatego stawiamy na sprzęt renomowanych marek, który dostępny jest w okazyjnie niskich cenach. Jest to znakomita opcja dla prawdziwych miłośników winyli.

Gramofony z niesztampowym designem

Gramofony występują w wielu różnych wariantach. Szczególną uwagę warto zwrócić na ich wzornictwo. Jest to bardzo ważny element. Zdecydowana większość osób stawia na prostotę i minimalizm. Taki design nawiązuje do tradycyjnych urządzeń, które znamy już od pokoleń. Gramofon musi być wykonany z dbałością o najmniejsze detale, gdyż tylko wtedy przez długie lata będzie prezentować się zupełnie jak nowy. Wzornictwo bezpośrednio wpływa również na wystrój pomieszczenia, w którym będzie znajdować się sprzęt. Dużą popularnością cieszą się modele o dekoracyjnym charakterze np. nawiązujące do kultowego Mustanga. Wybór jest na tyle szeroki, że znalezienie czegoś odpowiedniego nie powinno stanowić najmniejszego problemu.

Gramofony jako centrum multimedialne

Niektóre gramofony obsługują kilka różnych źródeł odtwarzania. Wysoka funkcjonalność sprzętu daje nam wiele możliwości. Muzyka może być odtwarzana nie tylko z płyt winylowych, ale również odtwarzacza CD, pamięci masowej USB, a także wielu innych źródeł. To prawdziwe centrum domowej rozrywki. Warto więc sprawdzić ten parametr przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie. Oczywistym jest to, że nie każdy potrzebuje aż takiej funkcjonalności. Wiele osób pragnie odtwarzać wyłącznie ulubione płyty winylowe - w takiej sytuacji lepiej jest postawić na prostszy, a jednocześnie tańszy model. Ciekawą propozycją wydają się być gramofony, które posiadają wbudowany moduł łączności bezprzewodowej. Dzięki niemu możemy zapomnieć o uciążliwych kablach, które obniżają wygodę użytkowania sytemu audio. Streaming plików będzie odbywał się poprzez Bluetooth. Bezproblemowo podłączymy gramofon do amplitunera, czy też głośników. Sprzęt możemy swobodnie ulokować w danym pomieszczeniu, gdyż nie ograniczają nas przewody. Modele, które zapewniają łączność z komputerem pozwalają nam na zapisanie biblioteki analogowej w wersji cyfrowej. Do konwersji plików wykorzystuje się prostą w obsłudze aplikację.

Subcategories

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-24 z 56 pozycji