Nowe produkty

Nowe produkty

Router sieci Sonos SONOS BOOST

499,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Boost marki Sonos to nowoczesny wzmacniacz sieci bezprzewodowej. Jest on dedykowany posiadaczom urządzeń tej marki.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Boost Sonos

Boost marki Sonos to nowoczesny wzmacniacz sieci bezprzewodowej. Jest on dedykowany posiadaczom urządzeń tej marki. Dzięki niemu domowy system multimedialny będzie niezawodnie funkcjonował nawet wtedy, gdy połączenie Wi-Fi nie jest najlepsze. Nie będziemy odczuwać zakłóceń podczas słuchania muzyki, czy też oglądania TV. Boost zapewnia przesyłanie strumieniowe sygnału niezależnie od warunków otoczenia. Bezpośrednio przekłada się to na komfort użytkowania. Nasze domowe centrum rozrywki stanie się o wiele bardziej funkcjonalne.

 

Bezproblemowy przesył sygnału

Łączenie urządzeń za pomocą sieci Wi-Fi nie zawsze jest proste. Wynika to z faktu, że przesył sygnału może być zakłócony przez sufit lub ściany. Problem pojawia się również wtedy, gdy natężenie sieci bezprzewodowych jest duże (np. w mieszkaniach w bloku, czy też apartamentowcach). Za słabą jakość połączenia odpowiada także wiele innych czynników, więc wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Rozwiązaniem tego problemu jest wzmacniacz Boost od Sonos. To dzięki niemu sygnał ma o wiele szerszy zasięg. Świetnie przechodzi przez wszelkie przeszkody.

 

Prosta i szybka instalacja

Wzmacniacz Boost marki Sonos jest wyjątkowo szybki i prosty w instalacji. Nie potrzebujemy do tego specjalistycznych umiejętności. Opisywane urządzenie jest bezpośrednio podłączane do rutera. Do zestawu dołączono kabel Ethernet. Stanowi on połączenie między ruterem, a wzmacniaczem.

 

Muzyka w każdym pomieszczeniu

Boost marki Sonos posiada aż trzy wewnętrzne anteny. To właśnie dzięki temu przesył sygnału może odbywać się do dowolnych pomieszczeń w domu. Nie ma tutaj znaczenia odległość pomiędzy ruterem, a głośnikiem. Wszystko to sprawia, że bez trudu stworzymy system multi room dopasowany do potrzeb oraz wymagań. Dodatkowym atutem jest to, że do sieci możemy podłączyć dowolną ilość głośników.

 

Najważniejsze cechy:

- Boost to wzmacniacz dedykowany urządzeniom marki Sonon. Jest on w pełni przystosowany do urządzeń tego producenta.

- Wzmacniacz posiada aż trzy anteny wewnętrzne, które odpowiadają za niezawodny przesył sygnału.

- Do sieci urządzeń możemy podłączyć dowolną ilość głośników, a wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji.

- Podłączenie Boost do rutera jest wyjątkowo proste. Wystarczy jedynie kabel Ethernet, który jest dołączony do zestawu.

- Wzmacniacz gwarantuje bezproblemowy przesył sygnału pomiędzy pokojami, a nawet piętrami. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jakość Wi-Fi nie jest najlepsza.

- Boost został wykonany z wysokiej klasy tworzywa poliwęglanowego.


Poznaj czym jest Sonos Boost:


BOOST
2 Przedmioty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć