Nowe produkty

Nowe produkty

Gramofon z głośnikami stereo ION MAX LP CZARNY

449,00 zł
Brutto Wysyłka w 24h

Gramofon ION Max LP jest wyposażony we wbudowane głośniki stereo, dzięki czemu możesz słuchać swoich nagrań z płyt vinylowych bez podłączania innych urządzeń. Możesz podłączyć Max LP bezpośrednio do domowego zestawu stereo za pomocą standardowych wyjść RCA, a wykończenie na wysoki połysk czarnym lakierem dopełnia każde pomieszczenie. Wyjście słuchawkowe jest również wbudowane do prywatnego słuchania.

Ilość
Dostępny

Gramofon z głośnikami stereo Ion Max LP czarny z pewnością spełni oczekiwania osób, które  stawiają na mocne, a zarazem perfekcyjnie czyste brzmienie. Jest to model o unikatowej konstrukcji, która zapewnia maksimum niezawodności i funkcjonalności. Opisywany model umożliwia odtwarzanie plików z trzema różnymi prędkościami. W przypadku prędkości 78 RPM należy zaopatrzyć się w niezbędną część.

Wbudowane głośniki stereo

Proponowany gramofon posiada wbudowane głośniki stereo. To właśnie dzięki nim brzmienie jest nasycone, wyraziste, a jednocześnie melodyjne. Możemy poczuć niezwykły klimat, który towarzyszy odtwarzaniu winyli. Zachwyci to w szczególności osoby zwracające uwagę na najmniejsze detale.

Konwersja utworów muzycznych

Opisywany gramofon posiada wejście USB, dzięki czemu możemy podłączyć go do komputera. Szybko i bezproblemowo przekonwertujemy utwory analogowe do postaci cyfrowej, a tym samym zabezpieczymy zgromadzone materiały przed utratą spowodowaną np. uszkodzeniem płyty winylowej.

Zobacz prezentację tego gramofonu:

MAX LP BK
17 Przedmioty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć